Sobota, 2 lipca 2022 05:07
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Jakie inwestycje wykona Gmina Gomunice z „Polskim Ładem”?

Gmina Gomunice w 2 rozdaniu pieniędzy z „Polskiego Ładu” pozyskała 9 000 000 zł. Przeznaczy je w głównej mierze na inwestycje drogowe. Łącznie z obu naborów gmina pozyskała ponad 20 000 000 zł.
Ładuję odtwarzacz...

  Druga edycja dofinansowań w ramach Polskiego Ładu za nami. Odwiedziliśmy Gminę Gomunice, aby dowiedzieć się, jakie inwestycje wykona dzięki tym dofinansowaniom. Zacząć należy od kwoty, jaką udało się pozyskać Gminie Gomunice w drugim rozdaniu, aby było to równo 9 000 000 zł. 

  Inwestycje, jakie będzie wykonywała za te pieniądze gmina, to przede wszystkim infrastruktura drogowa, ale gmina ma też założone 3 wodociągi na terenie gminy. Jeśli chodzi natomiast o łączną kwotę, jaką udało się pozyskać w obu naborach, to jest to kwota ponad 20 000 000 zł.

Czy „Polski Ład” to wsparcie dla gminy?

  Oczywiście, że tak. W historii samorządu, takiej pomocy ze strony rządu dla samorządów w inwestycyjnych projektach nie było. Sama kwota ponad 20 000 000 zł do naszego rocznego budżetu 34 000 000 zł pokazuje, jak ważne są te pieniądze, bo poprawiają jakość życia naszych mieszańców – mówi Paweł Olejniczak Wójt Gminy Gomunice. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas