Sobota, 2 lipca 2022 05:00
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Na terenie szpitala odbędą się ćwiczenia z zakresu zarządzenia kryzysowego pod nazwą „MASOWE 2022”.

W dniu 10 czerwca 2022 roku w godzinach od 10.00-14.00 na terenie szpitala zostaną zorganizowane ćwiczenia powiatowe z zakresu zarządzenia kryzysowego pod nazwą „MASOWE 2022”.
Na terenie szpitala odbędą się ćwiczenia z zakresu zarządzenia kryzysowego pod nazwą „MASOWE 2022”.

Szanowni Państwo.

  W dniu 10 czerwca 2022 roku w godzinach od 10.00-14.00 na terenie szpitala zostaną zorganizowane ćwiczenia powiatowe z zakresu zarządzenia kryzysowego pod nazwą „MASOWE 2022”.

  Przekazywane komunikaty i polecenia będą dotyczyć wyłącznie personelu medycznego i administracyjnego naszego szpitala. Ćwiczenia z służbami ratunkowymi prowadzone będą w obrębie Oddziału Obserwacyjno- Zakaźnego, Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz lądowiska Szpitala Powiatowego w Radomsku.

  Prosimy o zachowanie ostrożności i zrozumienia w przypadku wystąpienia jakichkolwiek niedogodności w związku z prowadzonymi ćwiczeniami.

  Dyrekcja placówki - czytamy na profilu FB Szpitala Powiatowego w Radomsku 

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu

 


 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas