Sobota, 2 lipca 2022 04:46
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Powraca temat geotermii w Radomsku. Gdzie będą odwierty?

W Radomsku mają zostać wykonane odwierty geotermalne.
Powraca temat geotermii w Radomsku. Gdzie będą odwierty?

 Podczas konferencji prasowej, na której podsumowano funkcjonowanie miejsko-powiatowej koalicji Prawa i Sprawiedliwości oraz stowarzyszeń „Wspólny samorząd” i „Razem dla Radomska” poruszono również temat geotermii, która ma w Radomsku zaistnieć.

 Trwają prace związane z przygotowaniem odpowiednich wniosków. Sama geotermia miałaby znaleźć się na działce przy basenie, natomiast drugi odwiert ma być zrobiony na działce za ciepłownią w kierunku Kol. Strzałków. 

  Środki, jakie potrzebne są na zrealizowanie inwestycji, to około 20 000 000 zł. Dzięki temu, będzie można ogrzewać basem miejski geotermalnie. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas