Sobota, 2 lipca 2022 04:44
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Te inwestycje w ramach „Polskiego Ładu” wykona Gmina Lgota Wielka

Gmina Lgota Wielka otrzymała prawie 9 000 000 zł w ramach „Polskiego Ładu” na realizacje inwestycji drogowych.
Ładuję odtwarzacz...

Jakie inwestycje będą realizowane w Gminnie Lgota Wielka w ramach dofinasowania z „Polskiego Ładu”

  Miałem szczególne szczęście, ponieważ byłem zaproszony przez pana premiera na spotkanie do Warszawy, gdzie była ogłoszona druga edycja dofinansowania dla gmin. Prawie 98% samorządów złożyło wnioski. My również o tym pamiętaliśmy i takie wnioski złożyliśmy. Otrzymaliśmy prawie 9 000 000 zł dofinansowania, na drogi gminne. Drogi mieszczą się w Wiewiórowie czy Woli Blakowej.

Z pierwszego rozdania robimy 5 dróg, teraz złożyliśmy wniosek na 4 drogi i osiedle domków jednorodzinnych w Brudzicach. Właśnie przygotowujemy się do przetargów. Na większość wspomnianych zadań mamy już ogłoszone projekty – mówi Jerzy Kotlewski Wójt Gminy Lgota Wielka. 

  Wiemy, jak wygląda sytuacja z przetargami i wykonywaniem inwestycji w obecnych czasach, jednak jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wspominane inwestycje powinny zostać zrealizowane w 2023 roku i końcówka 2024 roku. 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas