Sobota, 2 lipca 2022 05:06
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Wiertarka laryngologiczna z shaverem– ten nowy sprzęt wart jest prawie 125 tysięcy złotych. Pozyskał go szpital w Radomsku

Szpital Powiatowy w Radomsku wzbogacił się o kolejny sprzęt. Tym razem zakupiono Wiertarkę laryngologiczną z shaverem
Ładuję odtwarzacz...

  Wiertarka laryngologiczna z shaverem oraz zestawem mikrootworów z kątnicami i prostnicami, które posiadają wewnętrzne kanały irygacyjne do schładzania rękojeści podczas prac, trafiły właśnie do Oddziału Otolaryngologicznego. 

  Urządzenia przeznaczone są do modelowania kości, resekcji tkanek miękkich i twardych podczas zabiegów chirurgicznych w zakresie otolaryngologii i neurochirurgii. 

  Zakupiony zestaw pozwala na operacje uszu, krtani, nosa i zatok przynosowych przy pomocy bezpiecznych, innowacyjnych systemów wiercących.

  Ich zakup został sfinansowany ze środków własnych placówki. 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas