Sobota, 2 lipca 2022 04:16
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Chcesz pochwalić się swoim pięknym ogrodem lub balkonem? Weź udział w konkursie!

Miasto Radomko organizuje konkurs na najpiękniejszy ogród lub najpiękniej przystrojony balkon.
Ładuję odtwarzacz...

  Jeśli posiadasz duży ogród, mały przydomowy ogródek, balkon pełen kwiatów lub razem z sąsiadami pielęgnujesz przestrzeń wokół bloku, to jest konkurs dla Ciebie!

  Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców Miasta Radomska do dbałości o najbliższe otoczenie, a co za tym idzie podniesienie atrakcyjności i walorów estetycznych przestrzeni publicznej miasta oraz jego promocja.

 

Zasady konkursu:

  Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą do 17 czerwca 2022 r. Uczestnik konkursu do 31 sierpnia 2022 r. dostarcza 4 zdjęcia swojego ogrodu, balkonu lub tarasu, w formie elektronicznej na adres e-mail [email protected] lub na nośniku cyfrowym (np. pendrive, płytach CD) do siedziby Organizatora.

  Zgłoszone do konkursu obiekty oceniane będą w trzech kategoriach:

1) kategoria A – najpiękniej ukwiecony balkon, taras;

2) kategoria B – najpiękniej ukwiecony ogród przydomowy - zabudowa jednorodzinna;

3) kategoria C – najpiękniej ukwiecony ogród na terenach zabudowy wielorodzinnej.

 

  Każda kategoria będzie podlegała odrębnej ocenie w głosowaniu internetowym na Facebooku. Zdjęcia zostaną umieszczone na profilu „Radomsko Miasto Otwarte”;

Głosowanie internautów trwać będzie od 08.09.2022 r. godz. 00:00 do 18.09.2022 r. godz 23:59;

Zwycięzcami konkursu zostaną uczestnicy, którzy zdobędą największą liczbę „lajków” internautów.

 

  W każdej kategorii konkursu przewiduje się po 3 nagrody rzeczowe, dla wybranych laureatów, o wartości:

I miejsce do 500 zł

II miejsce do 300 zł

III miejsce do 200 zł

 

  Podsumowanie konkursu, przyznanie i wręczenie nagród nastąpi we wrześniu 2022 r.

 

Źródło: 

Radomsko.pl

 

 

 

 

 

 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas