Sobota, 2 lipca 2022 04:07
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

!!Trwa akcja poszukiwawcza 22-letniego mieszkańca Gminy Wielgomłyny. W akcji biorą udział drony!!

Trwa akcja poszukiwawcza zaginionego mieszkańca Gminy Wielgomłyny
!!Trwa akcja poszukiwawcza 22-letniego mieszkańca Gminy Wielgomłyny. W akcji biorą udział drony!!
Autor: OSP Sokola Góra/Michał Zdybowicz

  Trwa właśnie akcja poszukiwawcza 22-letniego mieszkańca miejscowości Perzyny (Gmina Wielgomłyny) Mężczyzna wyszedł dziś rano około 9 z domu i do tej pory nie dał znaku życia. W akcji biorą udział jednostki straży OSP Sokoła Góra, Myśliwczów, Krzętów i Wielgomłyny. Trwa również akcja poszukiwawcza z góry za pomocą drona policyjnego i Straży Pożarnej Strzałków. 
 

(Aktualizacja)

Zaginął Dominik Bryła z Perzyn. Ktokolwiek widział proszony o kontakt : 502 660 026 z rodziną lub z najbliższą jednostką policji. 

 

(Aktualizacja 31.05.2022)

  22-letni Dominik który zaginął w miejscowości Perzyny, (Gmina Wielgomłyny) odnalazł się cały i zdrowy

Dziękujemy wszystkim za pomoc w udostępnieniu postu


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas