Sobota, 2 lipca 2022 04:18
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

XI Przegląd Pieśni Maryjnych i o Matce na Dzień Mamy w Gminie Wielgomłyny

26 maja w Dzień Matki w Gminie Wielgomłyny odbył się XI Przegląd Pieśni Maryjnych i o Matce. Przegląd ten jest swoistą wizytówką Gminy Wielgomłyny i zrzesza pokolenia wykonawców.
Ładuję odtwarzacz...

  Dziś, 26 maja, w Gminie Wielgomłyny odbył się XI Przegląd Pieśni Maryjnych i o Matce. Data chyba nieprzypadkowa?

  Już XI raz odbywa się Przegląd Pieśni Maryjnych i o Matce. Data oczywiście nie jest przypadkowa, bo dziś jest wyjątkowy dzień, jedno z najpiękniejszych świąt, jakie mamy – Dzień Matki.

  Niejako w hołdzie dla tej Matki Niebieskiej, ale i dla wszystkich mam można wysłuchać przepiękne pieśni w wykonaniu najmłodszych, ale również starszych wykonawców – mówi Bogumiła Dyktyńska Wójt Gminy Wielgomłyny.

 

  Faktycznie siłą tego Przeglądu jest fakt, że łączy on pokolenia. Na scenie zaprezentować się mogą najmłodsi wykonawcy, jak również osoby starsze. Nie ma ograniczeń wiekowych. Liczy się śpiew.

  Przegląd Pieśni Maryjnych i o Matce jest również swoistą wizytówką Gminy Wielgomłyny i bardzo mocno zakorzenił się w jej kalendarzu kulturalnym.

  Tych wizytówek jest kilka, ale ze względy na wyjątkowość tego dnia, wpisuje on się w tradycję Gminy Wielgomłyny, ale również w tradycje działać Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Wielgomłynach. Oczywiście jest to również świetna okazja, aby złożyć wszystkim Mamom jak najlepsze życzenia. Przede wszystkim zdrowia i radości, którą dostarczają im ich własne pociechy. Wszystkiego najlepszego – dodaje Bogumiła Dyktyńska Wójt Gminy Wielgomłyny.

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas