Sobota, 2 lipca 2022 04:14
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Udało się. Długo wyczekiwana inwestycja w Przedborzu będzie zrealizowana. Koszt? 15 milionów

Priorytetowa inwestycja w Przedborzu będzie realizowana. Mowa tutaj o budowie nowej oczyszczalni ścieków. Inwestycja będzie kosztować 15 000 000 zł i ma zakończyć się w przyszłym roku.
Ładuję odtwarzacz...

  Jakiś czas temu nagrywaliśmy zapowiedź tego, że w Przedborzu będzie budowana nowa oczyszczalnia ścieków. W rozmowie z Panią Burmistrz dowiadujemy się, że realizacja inwestycji rozpocznie się lada chwila.

   Przetarg udało nam się rozstrzygnąć jeszcze przed tymi zawirowaniami. Zakładaliśmy, że będą to mniejsze koszty, bo mniejsze finanse myliśmy zagwarantowane w budżecie, jednak uważam, że 15 000 000 zł na tę oczyszczalnię to nie jest duża kwota. Dofinansowania otrzymaliśmy około 9 000 000 zł.

  Trwają prace, wszystkie niezbędne uzgodnienia, więc mam nadzieję, że w przyszłym roku oczyszczalnia będzie już wykonana i będzie służyła naszym mieszkańcom, ponieważ jest to jedno z najważniejszych zadań, oczekiwane już od wielu lat. Obecnie oczyszczalnia jest już w złym stanie, jeżeli chodzi o sprawy techniczne. Musimy uzbroić się w cierpliwość, mieszkańcy muszą się przemęczyć z niedogodnościami, jakie stwarza obecna oczyszczalnia.

  Myślę, że wszyscy będą zadowoleni i oby tylko inwestycja była wykonana w zakładanym budżecie i wszyscy będą zadowolenia a ja na pewno, ponieważ postawiłam sobie za najważniejszy cel przeprowadzenie tej inwestycji i jeśli się uda, to będzie z czego być dumnym – mówi Wiesława Janosik Burmistrz Przedborza.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas