Sobota, 2 lipca 2022 03:41
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

Dzień Mamy w Radomsku trwa kilka dni. Pierwsze wydarzenie już 22 maja

Zbliża się Dzień Mamy. Z tej okazji Miejski Dom Kultury w Radomsku przygotował wiele wydarzeń kulturalnych.
Ładuję odtwarzacz...

Jakie atrakcje czekają dla WSZYSTKICH MAM, ale i nie tylko?

  Chce powiedzieć, że pierwszy koncert, który odbędzie się z tej okazji, odbędzie się 22 maja w MDK w sali widowiskowej. Dla wszystkich mam zaprezentuje się Chór Seniora Serenada. Podczas tego koncertu wystąpią również przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 6, także bardzo serdeczni zapraszam.

  Kolejny Koncert również z okazji Dnia Mamy odbędzie się w piątek 27 maja. Podczas tego koncertu wystąpią seniorzy z Chóru Romantica. Koncert odbędzie się w Sali kameralnej o godzinie 18.

  Kolejny program zaprezentują członkowie Sceny Poezji. Będzie t program słowno-muzyczny, również mający swój przebieg w sali kameralnej, 28 maja o godzinie 18.

  Te wspaniałe obchody Święta Mamy zakończymy 30 maja w Klubie Seniora. Wystąpi Chór Złota Nutka i impreza rozpocznie się o godzinie 17 – mówi Aneta Bus, Miejski Dom Kultury w Radomsku.

Można powiedzieć, że w Radomsku nie obchodzi się Dnia Mamy, a wręcz Tydzień Mamy?

  Myślę, że Matka jest najważniejszą osobą w życiu każdego człowieka i ona zasługuje, żeby w ten sposób ją uczcić i pokazać do niej wielką miłość – dodaje Aneta Bus Miejski Dom Kultury w Radomsku.

 

 

 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas