Sobota, 2 lipca 2022 03:33
Pilne!
ReklamaKliknij po więcej szczegółów!

„EDUKACJA, PARTNERSTWO, RYNEK PRACY” - Spotkanie konferencyjno-warsztatowe w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Bełchatowie

18 maja odbyło się spotkanie konferencyjno-warsztatowe w Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Bełchatowie.
Ładuję odtwarzacz...

 Czego dotyczyło spotkanie?

  Dziś w naszym Centrum przy ul. Czaplineckiej odbywa się konkurencja pod nazwą „Edukacja, Partnerstwo, Rynek Pracy”.  Są to skondensowane działania zarówno edukacji, jak i wszelkich instytucji zajmujących się kształceniem zawodowym, jak również instytucji na rynku pracy, żeby stworzyć takiego pracownika, który w dzisiejszych czasach będzie odnajdywał się na rynku pracy i będzie bardzo dobrze przygotowany do swojego rzemiosła – mówi Iwona Buchalska, Dyrektor CRE Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim.

 

Główne cele konferencji:

  • prezentacja systemu kształcenia dualnego i ustawicznego;
  • propagowanie wiedzy o kompetencjach, kształceniu dualnym i edukacji ustawicznej;
  • prezentacja modeli współpracy z lokalnymi instytucjami i partnerstwa w szkołach zawodowych;
  • poszerzenie wiedzy uczniów na temat predyspozycji do uczenia się;
  • inspirowanie do planowania przyszłej ścieżki edukacyjno-zawodowo-osobistej;
  • prezentacja oferty edukacyjnej ułatwiającej podejmowanie decyzji dotyczącej rozwoju edukacyjno-zawodowego we współczesnych realiach rynku edukacji i pracy.

 

  Wiele mówi się o transformacji, można powiedzieć, że nawet nieco się nią starszy. Czy należy się jej obawiać?

  Myślę, że nie mamy się czego obawiać. Jako województwo jesteśmy na to przygotowani. Właśnie m.in. z tego powodu spotykamy się dzisiaj w Bełchatowie, aby o tym rozmawiać. Województwo łódzkie jest wyposażone w kadrę profesjonalistów, którzy, jestem tego pewien, przeprowadzą nas przez transformację – mówi Damian Kunert Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dołącz do naszego Zespołu! Miejsce pracy: powiat bełchatowski   Co będzie należało do Twoich obowiązków: poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych wyjazdy reporterskie współpraca przy tworzeniu materiałów wideo zarządzanie treściami newsowymi w serwisie www   Nasze wymagania: czynne prawo jazdy kat. B Samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro Kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów Orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie Biegła obsługa mediów społecznościowych mile widziane doświadczenie   Co oferujemy: stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę) możliwość realizacji własnych pomysłów rozwój zawodowy przyjazną atmosferę w zgranym zespole   CV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected]   Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).   Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dołącz do naszego Zespołu!
Napisz do nas