środa, 5 października 2022 12:05
Pilne!
Reklama

Wszystkie znaki na niebie i miejsca w plebiscytach mówią, że Bełchatów to miejsce dobre do życia!

Bełchatów znalazł się w gronie laureatów „Gmin dobrych do życia”. Zajął 3. miejsce wśród gmin z siedzibą powiatu, czyli jako miasto powiatowe.

  Co trzeba zrobić, aby uzyskać miano GMINY DOBREJ DO ŻYCIA? Bełchatów coś może o tym powiedzieć.

  Tak, okazało się, że w plebiscycie organizowanym przez portal samorządowy PAP, na podstawie badań przeprowadzonych przez profesora Śleszyńskiego z Państwowej Akademii Nauk, Bełchatów znalazł się w gronie laureatów właśnie tych gmin dobrych do życia. Zajęliśmy 3 miejsce wśród gmin z siedzibą powiatu, czyli jako miasto powiatowe.

 Co trzeba zrobić? Było sprawdzanych bardzo dużo różnych czynników, bo w sumie około 50. Najogólniej mówiąc, sprawdzane było, jak żyje się przeciętnej rodzinie w danej gminie i tutaj Bełchatów wypadł dobrze. Były brane pod uwagę zarówno dochody, dostęp do kultury, dostęp do oświaty, transport, komunikacja, możliwość zagospodarowania wolnego czasu, ale i takie sprawy jak zagospodarowanie przestrzenne, miejsca do wypoczynku. To wszystko sprawiło, że Bełchatów znalazł się na 3, bardzo wysokim miejscu, na podium. Jest to dobra wiadomość, zarówno dla mieszkańców miasta Bełchatowa, jak i dla władz miasta, bo pokazuje, że kierunek, w którym w tym momencie miasto podąża, jest właściwy – mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

Jest to powód do dumy?

  Oczywiście, że jest to powód do dumy. Zawsze jest to miłe, jak ktoś chwali i docenia. Bełchatów naprawdę jest miejscem dobrym do życia. To nie jest duże miasto, jest dobrze skomunikowane. Mimo trwających teraz prac drogowych, naprawy, czy przebudowy ulic, co powoduje pewne utrudnienia, ale mimo tego wszystko dostęp do oświaty, do zaplecza kulturalnego, sportowego, czy same dochody mieszkańców świadczą o tym, że jest do dobre miejsca do życia – dodaje  Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

 

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Thurman 22.11.2021 05:42
I have been browsing online more than 4 hours today, yet I never found any interesting article like yours. It is pretty worth enough for me. In my view, if all web owners and bloggers made good content as you did, the net will be much more useful than ever before. By the way, here is a link to superb site for earnings - https://bookofraonlineslot.com/monopoly-slot/

Quinton 22.11.2021 00:09
คลิปหลุด เว็บโป๊ใหม่ คลิปหลุดนักศึกษา สาวน่ารัก คลิปโป๊ javhubpremium ไลฟ์สด mlive หนังโป๊มาใหม่ทุกวันjav

Kiara 21.11.2021 12:39
คลิปหลุด เว็บโป๊ใหม่ คลิปหลุดนักศึกษา สาวน่ารัก คลิปโป๊ javhubpremium ไลฟ์สด mlive หนังโป๊มาใหม่ทุกวันjav

Stephania 21.11.2021 11:33
the book of jabez

Bernardo 21.11.2021 10:51
download mein kampf

Reklama
Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Napisz do nas
Reklama