czwartek, 22 maja 2025 22:16
Musisz to zobaczyć!
Reklama

UWAGA !!! Kolejna osoba zakażona koronawirusem w powiecie bełchatowskim. Nowe zakażenia w całym województwie

W ciągu ostatniej doby wzrosła liczba osób zakażonych koronawirusem. Obecnie zakażonych jest 567 osób.
UWAGA !!! Kolejna osoba zakażona koronawirusem w powiecie bełchatowskim. Nowe zakażenia w całym województwie

W województwie łódzkim jest 16 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Są to osoby w wieku od 14 do 71 roku życia.  

Potwierdzone wyniki dotyczą:
- czterech młodych kobiet
- dwóch kobiet w średnim wieku
- jednego nastoletniego chłopca
- dwóch młodych mężczyzn
- pięciu mężczyzn w średnim wieku
- dwóch mężczyzn w starszym wieku

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejnych 6 osób, które były zakażone koronawirusem, po leczeniu otrzymało 2 wyniki ujemne i są zdrowe. To: dwie kobiety w średnim wieku, jedna kobieta w starszym wieku, jeden młody mężczyzna oraz dwóch mężczyzn w średnim wieku.

Sytuacja epidemiologiczna w województwie łódzkim:
•    Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 567
•    Liczba osób hospitalizowanych z podejrzeniem: 26
•    Liczba osób objętych kwarantanną: 3469
•    Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 1152
•    Liczba osób, które wyzdrowiały: 132

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 242

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 567 w tym:

- 154 osoby + 5 osób:  m. Łódź+ powiat łódzki wschodni
- 8 osób w powiecie tomaszowskim
- 56 osób w powiecie zgierskim
- 7 osób w powiecie pabianickim
- 1 osoba w powiecie poddębickim
- 41 osób w powiecie bełchatowskim
- 135 osób w powiecie opoczyńskim
- 29 osób w powiecie radomszczańskim
- 13 osób w powiecie rawskim
- 14 osób w powiecie łowickim
- 1 osoba w powiecie brzezińskim
- 27 osób w powiecie piotrkowskim
- 15 osób w powiecie skierniewickim
- 24 osoby w powiecie kutnowskim
- 8 osób w powiecie sieradzkim
- 2 osoby w powiecie łęczyckim
- 2 osoby w powiecie zduńskowolskim
- 5 osób w powiecie łaskim
- 19 osób w powiecie wieruszowskim
- 1 osoba w powiecie pajęczańskim

Osoby objęte nadzorem epidemiologicznym, kwarantanną:

Lp.

PPIS realizujący

Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym

Liczba osób objętych kwarantanną

 

1

PPIS w Bełchatowie

2

197

 

2

PPIS w Brzezinach

3

18

 

3

PPIS w Kutnie

4

80

 

4

PPIS w Łasku

28

11

 

5

PPIS w Łęczycy

8

85

 

6

PPIS w Łowiczu

15

4

 

7

PPIS w Łodzi

489

723

 

8

PPIS w Opocznie

136

396

 

9

PPIS w Pabianicach

2

146

 

10

PPIS w Pajęcznie

33

362

 

11

PPIS w Piotrkowie Trybunalskim

19

66

 

12

PPIS w Poddębicach

0

12

 

13

PPIS w Radomsku

24

404

 

14

PPIS w Rawie Mazowieckiej

2

13

 

15

PPIS w Sieradzu

176

21

 

16

PPIS w Skierniewicach

8

53

 

17

PPIS w Tomaszowie Mazowieckim

70

22

 

18

PPIS w Wieluniu

22

18

 

19

PPIS w Wieruszowie

19

155

 

20

PPIS w Zduńskiej Woli

14

328

 

21

PPIS w Zgierzu

78

355

 

 

Razem:

1152

3469

 
 

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Napisz do nas
Reklama
Reklama
test