sobota, 17 maja 2025 08:54
Musisz to zobaczyć!
Reklama

Wybory uzupełniające na ławników sądowych

Do końca roku, czyli do 31 grudnia, przyjmowane będą zgłoszenia na ławników sądowych w Bełchatowie i Piotrkowie Trybunalskim.
Wybory uzupełniające na ławników sądowych

Autor: www.belchatow.pl

W wyborach uzupełniających Rada Miejska w Bełchatowie wybierze 14 osób, w tym cztery do bełchatowskiego sądu pracy oraz dziesięć do piotrkowskiego Sądu Okręgowego. Wybory uzupełniające na kadencję 2016 -2019 odbędą się w lutym. O tym, kto zostanie ławnikiem zdecydują miejscy radni. Podczas grudniowej sesji powołany zostanie zespół do przedstawienia opinii o zgłoszonych kandydatach na ławników.

Termin zgłaszania kandydatów na ławników wyborach uzupełniających upływa 31 grudnia 2017 roku. Wszystkie wymagane dokumenty należy złożyć w Urzędzie Miasta Bełchatowa przy ul. Czyżewskiego 7 – pokój 112 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30 oraz we wtorki do godz. 18:00). Dokładnych informacji na temat wyborów uzupełniających udziela Elżbieta Jaszyńska – Koordynator Zespołu ds. Ewidencji Danych Osobowych, telefon 44 733 52 49.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR Telewizja LOKALNA.NEWS w związku z ciągłym rozwojem i powiększaniem obszaru swojej działalności poszukuje kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR do świetnego i nietuzinkowego zespołu.Miejsca pracy: • powiat bełchatowski,• powiat piotrkowski,Co będzie należało do Twoich obowiązków: • poszukiwanie tematów oraz proponowanie nowego sposobu ujęcia aktualnych wydarzeń• pisanie tekstów dziennikarskich, treści wideo oraz mediów społecznościowych• wyjazdy reporterskie• współpraca przy tworzeniu materiałów wideo• zarządzanie treściami newsowymi w serwisie wwwNasze wymagania:• czynne prawo jazdy kat. B• samodzielność w opracowywaniu treści, lekkie pióro• kreatywność, wielozadaniowość, umiejętność działania pod presją czasu, lekkość nawiązywanie kontaktów• orientacja w bieżących wydarzeniach społecznych, politycznych i kulturalnych w naszym regionie• biegła obsługa mediów społecznościowych• mile widziane doświadczenieCo oferujemy:• stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy pracy (umowa o pracę)• możliwość realizacji własnych pomysłów• rozwój zawodowy• przyjazną atmosferę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać na adres e-mail: [email protected] aplikacji prosimy dopisać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.Poszukujemy kandydatek/ów na stanowisko DZIENNIKARZ/REDAKTOR
Napisz do nas
Reklama
Reklama
test