niedziela, 19 maja 2024 00:40
Musisz to zobaczyć!

Pewna wygrana Skry z Łuczniczką

W sobotę 4 listopada o godzinie 15 w Hali Energia drużyna PGE Skry Bełchatów podejmowała drużynę Łuczniczki Bydgoszcz. W przeciągu półtorej godziny bełchatowianie zdołali pokonać swoich rywali 3:0 (25:22, 25:16, 25:22), a najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został środkowy Skry - Patryk Czarnowski.

Pierwsza partia na początku należała do gości, ale z czasem żółto-czarni rozkręcili się i to oni zwyciężyli ostatecznie 25:22. W drugim secie przez cały czas dominowali bełchatowianie, którzy rozgromili Łuczniczke 25:16. Po dziesięciominutowej przerwie obie ekipy wróciły na parkiet. Trzecia partia była bardzo zacięta. Obie ekipy walczyły do samego końca, ale to faworyt, którym była Skra wykazał się większym doświadczeniem i ostatecznie mieliśmy 25:22, a w całym meczu 3:0. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został środkowy PGE Skry Bełchatów - Patryk Czarnowski.

PGE Skra Bełchatów - Łuczniczka Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)

PGE Skra: Łomacz, Bednorz, Lisinac, Włazły (C), Ebadipour, Czarnowski, Piechocki (libero) oraz Janusz, Romać, Nedeljković i Penczew.

Łuczniczka: Goas, Ananiew, Jurkiewicz (C), Filipiak, Batagim, Szalacha, A. Kowalski (libero) oraz Rohnka, Gryc i Bobrowski.

MVP: Patryk Czarnowski (PGE Skra Bełchatów).