Tani i szybki wynajem samochodów Warszawa

 • 14.09.2021, 12:00
 • Grupa Tipmedia
Tani i szybki wynajem samochodów Warszawa
Bez względu na to, czy potrzebujemy auta na weekendowy wypad za miasto, chcemy komfortowo i bezpiecznie dotrzeć na wakacje lub odwiedzić rodzinę w trakcie świąt, wynajem samochodów Warszawa zaspokoi wszystkie potrzeby.

 

 

 • Wynajem samochodów Warszawa

 • Różne potrzeby, różne samochody

 • Samochód zastępczy z OC sprawcy

 

Dzięki wypożyczalni samochodów, każdy z nas może sobie pozwolić na szybki wynajem auta.

Wynajem samochodów Warszawa

Jest wiele powodów, dla których ludzie decydują się na wynajem samochodów. Specjalne okazje czy chęć zwiedzenia ciekawego pod względem turystycznym miejsca to tylko niektóre przykłady. Jeśli chcesz tanio wynająć nowy samochód w Warszawie, wypożyczalnia samochodów warszawa będzie dobrym wyborem. W ofercie znajdziemy nowe, komfortowe samochody w niezwykle atrakcyjnych cenach. Plusy wynajmu auta w Warszawie, to m.in. samochód bez kaucji, tani wynajem akcesoriów niezbędnych w trakcie podroży, fotelik dzięcięcy czy GPS. Do tego dochodzi nie pobieranie opłat za odwołanie rezerwacji lub zmiany terminu wynajmu samochodu w Warszawie. Wynajem krótkoterminowy, wynajem długoterminowy - tania wypożyczalnia samochodów w Warszawie pozwala wybrać opcję dopasowaną do potrzeb klienta. Do tego możemy wynająć samochód na weekend na 3 doby w cenie 2 dni! Kolejne korzyści to rabat przy płatności online i bezpłatne podstawienie samochodu pod wskazany adres. Stali klienci natomiast mogą liczyć na jeszcze więcej korzyści i atrakcyjne rabaty.

Różne potrzeby, różne samochody

Co prawda Warszawa oferuje osobom odwiedzającym wiele ciekawych atrakcji, zabytków i interesujących miejsc wartych zobaczenia, do których dotrzemy dobrze rozwiniętą komunikacją miejską, jednak wygodniej i szybciej dotrzemy do danego miejsca wynajętym samochodem. Do naszej dyspozycji, w ramach wynajmu, w Warszawie czekają na nas samochody we wszystkich segmentach, wersjach nadwozia i rodzajach silnika:

 • małe samochody miejskie w cenie od 59PLN
 • największy wybór samochodów w segmencie ekonomicznym
 • wygodne samochody kompaktowe z silnikami benzynowymi i diesla
 • segment standard w każdej wersji nadwozia: liftback, sedan, kombi
 • samochody 7 osobowe w cenie od 149PLN
 • samochody sportowe, luksusowe, SUV-y w najniższych cenach

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie od lat zapewnia swoim klientom szybki i bezproblemowy wynajem aut. Wynajęcie samochodu w Warszawie jeszcze nigdy nie było tak proste!

 

Samochód zastępczy z OC sprawcy

Grupa Allianz oferuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych tzn.: OC, AC, NNW. Oferta skierowana jest do klientów prywatnych oraz firm. Auto możemy ubezpieczyć w jednym z wielu oddziałów na terenie naszego kraju, nabywając nowe auto u jednego z dealerów samochodów jak również zdalnie - telefonicznie lub przez Internet.

Konkurencyjność oferty oraz szeroki zakres ubezpieczeń to rzeczy, dzięki którym polisy OC Allianz są chętnie wybierane przez kierowców w naszym kraju. Każdy kierowca, który jest poszkodowany w wyniku wypadku drogowego lub kolizji spowodowanej przez innego kierowcę, który posiada polisę ubezpieczeniową OC allianz, może skorzystać z bezgotówkowego wynajmu samochodu zastępczego z OC sprawcy Allianz. Taki samochód zastępczy z oc allianz będzie przysługiwać osobie poszkodowanej na cały okres likwidacji szkody w przypadku sytuacji, w których samochód osoby poszkodowanej nie nadaje się do dalszego jeżdżenia lub na technologiczny czas naprawy samochodu uszkodzonego z polisy OC Allianz, w przypadku, gdy samochodem po kolizji będzie można poruszać się bezpiecznie i zgodnie z przepisami kodeksu drogowego.

 

Grupa Tipmedia
Zobacz także
Materiał zewnętrzny
Podziel się: