ORŁY Motoryzacji – czy plebiscyt branżowy ma sens?

  • 12.10.2020, 11:00
  • Grupa Tipmedia
ORŁY Motoryzacji – czy plebiscyt branżowy ma sens?
Od towarzyszącego nam nadmiaru informacji powoli stajemy się społeczeństwem wątpiących. Trudno nam określić co w Internecie jest prawdą, a jak wygląda fałsz. Sprawia to, że do wszelkich nowości podchodzimy z dystansem i pewną dozą nieufności. Dziś postaramy się więc rozwiać rozmaite wątpliwości dotyczące plebiscytu Orły Motoryzacji.

Orły Motoryzacji i twarde dowody

Przyglądając się regulaminowi plebiscytu Orły (dostępny na https://www.orlymotoryzacji.pl/), można łatwo określić, iż wszystkie zasady są proste, logiczne i spójne. W tekście nie widać nieścisłości, a wszystkie dane mają sens. Regulamin jest rozbudowany, a zawarte w nim tezy zawierają najważniejsze informacje dotyczące jego przeprowadzania:

  1. Udział w przedsięwzięciu nic nie kosztuje przedsiębiorcy.

  2. Nie ma konieczności wysyłania listów polecających, dokonywania opłaty wpisowej lub rejestracyjnej, ani pisania płatnych SMS-ów.

  3. W danym mieście wygrywa ten przedsiębiorca, który uzyska określoną regulaminem średnią ocen z portali typu Facebook, Groupon, Zumi, PanoramaFirm, Google Maps itd.

  4. Organizatorzy opierają się na powszechnie dostępnych w Internecie informacjach.

  5. Każdy może sprawdzić samodzielnie czy firma powinna otrzymać wyróżnienie.

Jak wygrać plebiscyt Orły?

Najwyższym wynikiem do pozyskania jest dziesiątka. Te przedsiębiorstwa, które zdobędą nie mniej niż 8 punktów, zostają mistrzami plebiscytu Orły Motoryzacji. Ich dane zamieszczane są na stronie głównej przedsięwzięcia, na podstronie miejscowości, w której działają. W ten sposób szybko mogą również porównać jak wypadają na tle swojej rodzimej konkurencji. Przedsiębiorstwa, którym nie uda się zdobyć tytułu laureata nie są ujmowane w zestawieniu. Mogą indywidualnie uzyskać informację dlaczego w tym roku nie udało im się zostać zwycięzcą w swojej branży.

Czy udział w plebiscycie branżowym ma sens?

Każdy z setek tysięcy laureatów, z 58 kategorii branżowych Orłów odpowie, że tak. Większość przedsiębiorców, którym się nie udało również zgodziliby się zapewne z tym stwierdzeniem. Biorąc udział w plebiscycie nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów. Nawet rejestracja do konkursu zajmuje tylko chwilkę, a czas jest największą wartością przedsiębiorców i nie ma tu znaczenia czy zajmują się oni sklepem internetowym w Zabrzu czy prowadzą warsztat samochodowy.


 


 


 

Grupa Tipmedia
Materiał Partnera
Podziel się: