Start o 21:00

  • 13.03.2017, 15:52 (aktualizacja 14.03.2017, 12:57)
  • Redakcja lokalna.news
Start o 21:00
Nocą na ulicach na os. Binków pojawili się biegacze. W pierwszym nocnym biegu, który odbył się w minioną sobotę, zawodnicy pokonali trasę o długości sześciu kilometrów.

Wystartowali dokładnie o godzinie 21:00. W I Bełchatowskim Biegu Nocnym ulicami Bełchatowa 6-kilometrową trasą pobiegło 190 zawodników. To pierwsza taka impreza na terenie naszego miasta i już zyskała wielu entuzjastów.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zawodnicy przed starem wzięli udział we wspólnej rozgrzewce na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 12. Wydarzenie zainaugurowała Prezydent Miasta Bełchatowa. Organizatorzy nie kryli zadowolenia, że pierwszy bieg ulicami w godzinach nocnych cieszył się tak dużym zainteresowaniem. Już liczą na to, że wydarzenie będzie imprezą cykliczną, zwłaszcza, że lista uczestników zapełniła się w zaledwie 4 dni.

 

Na mecie pierwszy biegacz pojawił się po blisko dziewiętnastu minutach, zaś wszyscy uczestnicy ukończyli trasę w przeciągu godziny. Po biegu mogli liczyć na ciepły posiłek. Emocji nie brakowało. Sami zawodnicy mówili, że nocą biega się bardzo dobrze. Po biegu Prezydent Miasta Bełchatowa dokonała uroczystej koronacji. W klasyfikacji generalnej mężczyzn pierwszy na mecie okazał się Tomasz Owczarek z Bełchatowa, zaś najszybszą bełchatowianką Nocnego Biegu była Zuzanna Koch.

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
biegacz amator
biegacz amator 14.03.2017, 09:01
SUPER INICJATYWA!

Pozostałe