Lady Pank, Marek Piekarczyk, Vito Bambino, Andrzej Grabowski i wiele więcej atrakcji podczas tegorocznych Dni Radomska

  • 12.05.2022, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
20042022-dni-radomska-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Po dwóch latach przerwy spowodowanej koronawirusem odbędą się Dni Radomska. W tegorocznej edycji imprezy zagrają m.in Lady Pank, Marek Piekarczyk, Rafał Brzozowski, Vito Bambino.

  Tęskniliście za Dniami Radomska? No to dobra wiadomość, bo powracają po przerwie spowodowanej pandemią. Jakie atrakcje będą?

  11 i 12 czerwca organizowane są Dni Radomska. Powracają po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa i mam nadzieję, że w tym roku równie licznie, jak w ubiegłych latach radomszczanie oraz goście z okolicznych miast i gmin przybędą do Radomska i będą się z nami dobrze bawić.

  Na scenie, podczas tegorocznych Dni Radomska wystąpią legendy polskiej sceny muzycznej Marek Piekarczyk, czyli Zespół TSA, a także długo wyczekiwany koncert zespołu Lady Pank, który był już dwukrotnie przekładany właśnie z powodu pandemii. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko się uda i będziemy się dobrze bawić przy muzyce tego kultowego zespołu. To sobota.

  W niedzielę publiczność bawić będzie aktor Andrzej Grabowski, potem wystąpi wokalista oraz prezenter Rafał Brzozowski, a na koniec zagra Vito Bambino znany m.in. z projektu Męskie Granie.

  Nie zapominajmy o tym, że Dni Radomska to nie tylko koncerty, ale tez różnego rodzaju atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Będą konkursy, zabawy, atrakcje dla najmłodszych, wesołe miasteczko, w swoich stoiskach będą się wystawiać nasi partnerzy. Będzie również strefa gastronomii – mówi Karolina Turowska Wydział Informacji i Promocji Urzędu Miasta w Radomsku.

 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe