POLICJANCI POSZUKUJĄ SPRAWCY ŚMIERTELNEGO WYPADKU

  • 06.05.2022, 10:00
  • Redakcja lokalna.news
POLICJANCI POSZUKUJĄ SPRAWCY ŚMIERTELNEGO WYPADKU
Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło 2 maja 2022 roku w miejscowości Pukarzów w gminie Żytno. Na skutek obniesionych obrażeń ciała 3 maja w szpitalu zmarł 16-latek. Sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia

 Dyżurny radomszczańskiej policji zgłoszenie o zdarzeniu drogowym  w miejscowości Pukarzów otrzymał 2 maja 2022 roku o godzinie 23.30. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący prawdopodobnie samochodem osobowym jadąc od miejscowości Maluszyn w kierunku Koniecpola zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił dwie osoby prawidłowo idące poboczem, przy czym kobieta prowadziła rower. Kierowca nie zatrzymując się uciekł z miejsca wypadku i nie udzielił pomocy rannym. Służby wezwali inni uczestnicy ruchu drogowego. Do szpitala została przewieziona 36-letnia piesza. Natomiast 16-latek został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do placówki medycznej w Krakowie. Niestety, ze względu na rozległe obrażenia ciała chłopak zmarł w szpitalu 3 maja. Życiu poszkodowanej kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo. Samochód, którym poruszał się sprawca najprawdopodobniej ma uszkodzoną lewą stronę nadwozia.

 Policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia pod numerami telefonów 47 846 42 11, 47 846 42 21 lub 47 846 42 68 lub o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Radomsku przy ul. Piłsudskiego 56. Zapewniamy anonimowość.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe