Wpadłeś w zaspę, bo droga śliska? W zamian za pomoc kup karmę dla schroniska!

  • 24.01.2022, 07:00
  • Redakcja lokalna.news
21012022-akcja-wyr4x4-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
WYR4x4 – Grupa Offroadowa zorganizowała akcję, w ramch której pomagają kierowcom w opałach spowodowanych zimową aurą, np. wjechanie w zaspę. W zamian za pomoc nie oczekują pieniędzy, lecz proszą o zakup karmy dla schroniska dla zwierząt w Bełchatowie.

  WYR4x4 – Grupa Offroadowa zorganizowała akcję PN. 4×4 dla 4 łap – czyli pomoc w drogowych PSYpadkach. Na czym polega akcja?

  Jest to wspaniały przykład na to, że ludzie, którzy mają wielkie koła w swoich autach, mają też wielkie serca nie tylko dla ludzi, ale też dla zwierząt. Kontynuując swoją akcję z poprzedniego roku akcji, która polegała na pomocy kierowcą, którzy wpadli w kłopoty, wjeżdżając np. do rowu, czy kierowca ciężarówek, którzy nie mogli ruszyć na śliskiej nawierzchni, w tym roku rozszerzyli tę akcję jeszcze na pomoc zwierzętom.

  Za swoja pomoc nie chcą pieniędzy, tylko proszą kierowcom, którym pomogli, by przekazali zwierzakom z naszego schroniska karmę i przysmaki – mówi Mariusz Półbrat, Kierownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Bełchatowie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe