Zjednoczeni dla Wolności w Radomsku sprzeciwiają się obowiązku szczepień medyków i pędzącej inflacji

  • 14.01.2022, 10:00
  • Redakcja lokalna.news
13012022-konferencja-zjednoczeni-dla-wolnosci-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
13 stycznia przed głównym wejściem do Szpitala Powiatowego w Radomsku, Zjednoczeni dla Wolności w Radomsku zorganizowali konferencję prasową. Temat konferencji to kilka wątków : 1.Przymus szczepień dla medyków; 2.Ustawa 1846; 3.Inflacja; 4.Podatek katastralny

  Zjednoczeni dla Wolności w Radomsku zorganizowali 13 stycznia przed głównym wejściem do Szpitala Powiatowego w Radomsku konferencję prasową. Temat konferencji to kilka wątków:

1. Przymus szczepień dla medyków

2. Ustawa 1846

3. Inflacja

4. Podatek katastralny

Ustawa 1846

  Punkt pierwszy zaczniemy od ustawy 1846. Uważamy, że jest to całkowity absurd, aby zwalać odpowiedzialność sprawdzania szczepień na pracodawców. 5 stycznia odbyło się wysłuchanie publiczne w Komisji Zdrowia. Głosów z dziesiątek stowarzyszeń, które powstały przez ostanie 1,5 roku przeciwko tej ustawie, w tym też głosów lekarzy, prawników, adwokatów, czyli różnych głosów było 70. Jedyny głos, który był przeciw to Konfederacja Lewiatan. Komisja Zdrowia pokazała jednak, że ignoruje głos około 50% obywateli w całej Polsce. Mówimy stanowcze nie, dla ustawy 1846 – mówi Anna Dziadkiewicz, Zjednoczeni dla Wolności.

 

 

Przymus szczepień dla medyków

  Dzisiaj (13.01.2022 r.) otrzymaliśmy zgłoszenie, iż w jednej aptek w Radomsku, pracownicy, którzy są niezaszczepieni, dostają nakaz natychmiastowego zaszczepienia, natomiast jeśli tego nie zrobią, mają zostać zwolnieni z pracy.

  W tym miejscu chcemy przekazać tym wszystkim pracownikom, także pracownikom Szpitala w Radomsku, bo także mamy na ten temat pewnie informacje, że w pełni każdego z nich będziemy wspierać, jeżeli będą mieć z tego tytułu problemy.

  Apelujemy do wszystkich pracodawców, aby nie dyskryminowali niezaszczepionych pracowników.

 

 

Inflacja

  Inflacja jest największa od 21 lat. Można jednoznacznie stwierdzić, że inflacja na dzień dzisiejszy, wynosząca prawie 9 procent, będzie nadal wzrastać. Nawet tarcza antyinflacyjna w tej sytuacji nie pomoże zbyt wiele. Działania prowadzone w ten sposób, dotyczące np. cen nawozu, doprowadzoną finalnie do tego, że będą dużo większe ceny w sklepach.

  Apelujemy do prezydenta, premiera, ministrów, aby sprzeciwili się całkowicie polityce klimatycznej. Cała inflacja może doprowadzić do tego,  jak i sytuacja związana z COVID, doprowadza do szeregu sytuacji niedobrych w tym też zdrowotnych.

  Jeżeli politycy się na tym nie zastanowią, to dojdzie do tego, że Polacy nie będą mieli co jeść, za co opłacać wydatków, rachunków i siłą rzeczy zaczną się problem psychiczne, zaczną się uzależnienia i będą kończyć w szpitalach.

 

 

Podatek katastralny

   Apelujemy do polityków, aby nie wprowadzali Polakom morderczego podatku katastralnego. Doprowadzi on do zabrania własności wielu Polakom. Może to doprowadzić do sytuacji, że wynajmujący będą zmuszeni podnosić ceny wynajmu, a tym samym wielu Polaków może zostać bez domu.

  Zakończmy te podziały, walczmy o Polskę! – dodaje Anna Dziadkiewicz, Zjednoczeni dla Wolności. 

 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe