Zdobywca złotych globów – West Side Story na dużym ekranie Kina Pasja w Radomsku

  • 12.01.2022, 16:33
  • Redakcja lokalna.news
11012021-kino-mdk-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zdobywca 3 złotych globów – West Side Story w Kinie Pasja w Miejskim Domu Kultury w Radomsku 16 i 18 stycznia.

  Słynny broadwayowski musical powraca w nowej odsłonie i w reżyserii samego Stevena Spielberga! Zdobywca Oscara zabiera widzów w podróż w czasie do roku 1957 i pozwala ponownie odkryć uroki młodzieńczej miłości, a także poczuć dreszcz emocji towarzyszący rywalizacji nowojorskich gangów ulicznych.

  Jesteśmy tuż po gali Złotych Globów. Jednym ze zwycięzców jest właśnie West Side Story. Zdobył aż 3 statuetki ( Najlepszy film (musical lub komedia) „West Side Story”;
Najlepsza rola żeńska w filmie pełnometrażowym (musical lub komedia): Rachel Zegler „West Side Story”; Najlepsza aktorka w roli drugoplanowej: Ariana DeBose „West Side Story”).

  Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli już 16 stycznia i 18 stycznia wyświetlić ten film na naszym ekranie. Jest to remake filmu z 1961 roku, jednak nie jest to „powtórka z rozrywki”, ale całkowicie nowa interpretacja tego dzieła.

  Za reżyserię filmu wziął się sam Steven Spielberg, czyli słynny czarodziej kina. Sam film jest hołdem dla gatunku, jakim jest Musical, który właśnie w latach 60/70 wiódł swój triumf. Obecnie ten gatunek jest nieco zapominany, ale bardzo cieszymy się, że reżyserzy do niego wracają i powstają takie fantastyczne dzieła, jak właśnie West Side Story.

  Bardzo serdecznie zapraszamy w Dyskusyjnym Klubie Filmowym 16 stycznia w niedzielę o godzinie 18:00, a 18 stycznia o godzinie 12 – mówi Marta Renik, specjalista ds. kina w MDK w Radomsku.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe