Warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka w MCK w Bełchatowie

  • 12.01.2022, 10:00
  • Redakcja lokalna.news
Warsztaty z okazji Dnia Babci i Dziadka w MCK w Bełchatowie
Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie zaprasza dzieci do wzięcia udziału w wyjątkowych warsztatach pt. "Kartka z życzeniami" oraz „Świet(l)na Kartka", podczas których własnoręcznie wykonają upominkowe laurki dla swoich babć i dziadków, z okazji ich święta.

  Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, które rozgrzewa serca, choć za oknem zima trwa w najlepsze. W tym dniu każdy dziadek i każda babcia czeka niecierpliwie na gest pamięci ze strony ukochanych wnuczków, a wiadomo – najwspanialszy i najbardziej wzruszający prezent jaki można otrzymać od dziecka to ten wykonany własnoręcznie. Zastanawiacie się jak przekazać kilka pięknych słów swoim dziadkom w ich dniu? Zapraszamy Was na warsztaty plastyczne, podczas których wykonacie piękne kartki na dzień Babci i Dziadka. Taki własnoręcznie stworzony upominek na pewno sprawi im wiele radości i ozdobi każdą babciną komodę.

  Podczas warsztatów „Kartka z życzeniami", które odbędą się 15 stycznia w godzinach 10:00 – 12:30, wraz z instruktorami plastycznymi MCK, uczestnicy – dzieci od 9 roku życia - wykonają kartki z użyciem techniki quillingu , scrapbookingu oraz origami.

  Z kolei podczas warsztatu „Świet(l)na Kartka", w dniu 22 stycznia, w godzinach 11:00 – 12:30, wspólnie z edukatorami PGE Gigantów Mocy dzieci w wieku 10 – 13 lat stworzą i ozdobią kartki dla dziadka i babci, które dzięki umieszczonemu w nich obwodowi elektrycznemu, rozbłysną świątecznym światłem.

  Bilety na oba warsztaty w cenie 24 zł od osoby zakupicie w kasie kina lub systemie sprzedaży online Miejskiego Centrum Kultury.

Źródło: Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe