Miasto Bełchatów ułatwia chętnym zaszczepienie się

  • 18.11.2021, 12:00
  • Redakcja lokalna.news
16112021-punkt-szczepien-rogowska-www.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miasto Bełchatów zwiększa ilość otwartych dni punktów szczepień oraz zapewnia odpowiednią obsługę medyczną, która jest w stanie zrealizować szczepienia.

  Wczoraj mieliśmy kolejny wzrost liczby osób zakażonych. Kolejny raz powtarza się ta sama sytuacja i kolejny raz unosi się widmo zamykania kraju, z powodu koronawirusa. Temu wszystkiemu można bardzo łatwo zapobiec, szczepiąc się. Miasto Bełchatów daje kolejne możliwości, aby zrobić to sprawie.

  Miasto Bełchatów umożliwia tym osobą, które chcą się zaszczepić miejsce i obsługę medyczną, która jest w stanie zrealizować te szczepienia. Dwa razy w tygodniu w środę i soboty, w środy po południu, w soboty do południa. Oczywiście zapisać na szczepienie, należy się w dokładnie ten sam sposób, jak w całym kraju, czyli przez swojego lekarza, albo aplikację rządową. Możemy wskazać miejsce, gdzie chcemy się zaszczepić, czyli np. w punkcie przy ul. Energetyków 6, czyli w Cafe Senior Raj.

 Dotychczas w tym punkcie obsługiwanym przez medyków, ale administracyjne organizowanym przez Miasto Bełchatów, ze szczepień skorzystało ponad 13,5 tys. osób. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że dla osób starszych, które mają problemy z poruszaniem się i dotarciem do punktu szczepień, czy dla osób niepełnosprawnych, nadal funkcjonuje nieodpłatna możliwość dowiezienia do punktu szczepień. Wystarczy zgłosić się do Urzędu Miasta, umówić się na konkretny termin, czyli na termin, w którym mamy wyznaczone szczepienie i wówczas tym nieodpłatnym transportem osoby potrzebujące zostaną dowiezione na szczepienie – mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Urzędu Miasta w Bełchatowie.

Więcej informacji na stronie Urzędu Miasta w Bełchatowie.

www.belchatow.pl

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Zibi22
Zibi22 18.11.2021, 16:39
A czy miasto bierze odpowiedzialność za eksperymenty a czy miasto dociekali umów zawartych z firmą na p i czy wie co zawiera fiołka pewnie niewie proponuje trochę poczytać na ten temat zanim nakłoni się bydlo

Pozostałe