Kolejne sukcesy Klubu Karate Randori Radomsko. Tym razem za szczeblu międzynarodowym

  • 25.10.2021, 10:00
  • Redakcja lokalna.news
Kolejne sukcesy Klubu Karate Randori Radomsko. Tym razem za szczeblu międzynarodowym…
W sobotę 23 października sześciu zawodników KK Randori wzięło udział w VII Międzynarodowym Turnieju Karate który odbył się w Katowicach. Zawody były pod Patronatem Prezydenta Miasta Katowice. Według danych organizatora do Katowic zawitało w sumie 670 zawodników (378 chłopców oraz 292 dziewczynki) z 31 zgłoszonych klubów w tym jedna ekipa z Węgier

  Klub Randori reprezentowali: Zuzanna Pluta, Emilia Rakowska, Agata Sobieraj, Urszula Gwóźdź, Karol Gołczyk oraz Maciej Mierzyński.

  Zawody stały na bardzo wysokim poziomie a niektóre kategorie były mocno obsadzone zawodnikami. Po trudnych walkach dwoje podopiecznych klubu stanęło na podium zdobywając kolejno:

  • Zuzanna Pluta – srebro w kumite (ulegając przeciwniczce w finale po dogrywce decyzją sędziów bez straty punktu)
  • Maciej Mierzyński – brąz w kata ( w kategorii Maćka było aż 36 zawodników)

  „Gratuluję Wszystkim bez wyjątku a w szczególności medalistom. Wszyscy pokazali serce i wolę walki i jestem z Nich bardzo dumny. Każdy turniej niesie ze Sobą zwycięzców i przegranych, ale co najważniejsze, każdy jest kolejną lekcją dla Wszystkich startujących. Jedni i drudzy analizują co mogli, co zrobili, a co mogą jeszcze poprawić by być lepsi. Trenujemy, walczymy i doskonalimy dalej Nasze umiejętności, aby dalej walczyć na kolejnych turniejach. Na koniec dziękuję organizatorom za zaproszenie oraz rodzicom za pomoc i zaangażowanie” – powiedział Sensei Michał Błach

Źródło: Karate Randori Radomsko

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Emily
Emily 26.10.2021, 03:09
cialis online cialis tablets

Pozostałe