Jak wynik referendum komentuje Krzysztof Ciupiński, Wójt Gminy Ładzice?

  • 11.10.2021, 18:24
  • Redakcja lokalna.news
11102021-ladzice-wojt-referendum-ciupinski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
10 października odbyło się referendum w sprawie odwołania ze stanowiska, obecnego Wójta Gminy Ładzice, Krzysztofa Ciupińskiego. Wynik referendum wykazał, że obecny Wójt pozostanie na swoim stanowisku i będzie mógł go piastować do końca swojej kadencji.

  Za panem referendum, które odbyło się 10 października, Wyniki wskazały, że pozostanie Pan na swoim stanowisku i będzie go piastował do końca kadencji. Był Pan pewny wyniku, czy była jakaś nutka niepewności?

  Nigdy nie można być pewnym swojego. Ktoś, kto lekceważy, tak naprawdę mieszkańca, uważam, że nie powinien piastować takiego stanowiska – mówi Krzysztof Ciupiński, Wójt Gminy Ładzice.

  Musimy się jednak odnieść do wyniku referendum, ponieważ większość osób, które poszły na referendum, głosowało za Pana odwołaniem. Jak Pan się do tego odniesie?

  Myślę, że jest to, co zakładałem, praktycznie wynik z wyborów, który moja kontrkandydatka osiągnęła, jest to oczywiście troszeczkę większy wynik, ale nie dużo większy. Myślę, że tutaj mamy nad czym pomyśleć, co zmodyfikować na przyszłość, żeby było lepiej – dodaje Krzysztof Ciupiński, Wójt Gminy Ładzice.

  Referendum to już przeszłość, trzeba się skupić na tym, co jest tu i teraz. Jakie ma Pan plany?

  Palny mam bardzo duże, bo już pewnie rzeczy, które w tym roku zaczęły mieć miejsce, będziemy realizować dalej. Pozwoliliśmy sobie podsumować moje pół kadencji. W tym materiale zamieściliśmy właśnie te rzeczy, które będziemy realizować już w  przyszłości, mam tu na myśli parking, który siłą rzeczy musimy wybudować, na chwilę obecną nie ma już miejsca parkingowego przed Urzędem Gminy. Będziemy też realizować inwestycje w postaci wiaty garażowej i będziemy dalej myśleć o skanalizowaniu gminy – mówi Krzysztof Ciupiński, Wójt Gminy Ładzice.

  Czyli teraz wszystkie ręce do pracy i działacie?

  Oczywiście. To, co mnie cieszy niezmiernie, to że dalej możemy pracować na rzecz mieszkańców gminy i na to, żeby nasza gmina się rozwijała – podkreśla Krzysztof Ciupiński, Wójt Gminy Ładzice.

  Poniżej zamieszczamy link do strony Urzędu Gminy w Ładzicach, gdzie możecie Państwo obejrzeć wspomniany przez wójta materiał, podsumowujący rok 2020.

Link do filmu  

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe