„Piątka szyta na miarę” już 17 października. Ostatnie wolne miejsca na zapisy!

  • 08.10.2021, 17:00
  • Redakcja lokalna.news
211008-bieg-5szyta-namiare.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już 17 października bieg „Piątka szyta na miarę”. Oprócz indywidualnej rywalizacji na dystansie 5 km odbędzie się również Bieg Rodzinny. Zapisy trwają do 13 października. Chętni muszą się śpieszyć, ponieważ kończą się już wolne miejsca.

  Bieg „Piątka szyta na miarę” to pierwsza tak propozycja, którą my, jako Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie, wraz Klub Biegaczy Spartakus Bełchatów oferujemy mieszkańcom Bełchatowa. Jest to bieg dla kobiet, mężczyzn, dla osób w różnym wieku. Przede wszystkim zapraszamy całe rodziny, ponieważ nowością będzie bieg rodzinny na dystanse 2,5 km, w którym będą mogły brać udział 3-osobowe drużyny. Maksymalnie takich drużyn/rodzin, może wystartować 20. Mamy już ponad połowę wypełnionych miejsc. W biegu indywidualnym na dystansie 5 km, limit osób to 150 a miejsc wykorzystanych mamy już ponad 100, więc warto się śpieszyć z zapisami, ponieważ te trwają do 13 października.

  Więcej informacji o zapisach można znaleźć na naszej stronie  mcs.belchatow.pl/bieg-uliczny-piatka-szyta-na-miare oraz w serwisie e-gepard.eu – mówi Adam Kieruzel, Miejskie Centrum Sportu w Bełchatowie.  

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe