Dzień otwarty w MCK już 4 września!

  • 03.09.2021, 13:00
  • Redakcja lokalna.news
Dzień otwarty w MCK już 4 września!
4 września, w godzinach od 9:00 do 15:00, w budynku PGE Giganty Mocy odbędzie się pełen atrakcji Dzień Otwarty MCK.

  Od października wracają stacjonarne zajęcia prowadzone przez Miejskie Centrum Kultury! A to oznacza, iż miłośnicy różnych dziedzin sztuki znów będą mogli – pod okiem instruktorów - realizować swoje pasje w pracowniach MCK.

  Już w pierwszą sobotę września będzie można zapoznać się z nową ofertą MCK na rozpoczynający się sezon kulturalny 2021/2022, zapisać się na zajęcia artystyczne, a także porozmawiać z instruktorami prowadzącymi warsztaty oraz zwiedzić przestrzenie MCK dedykowane działaniom artystycznym.

  Zapisy na zajęcia odbywać się będą w holu głównym MCK PGE Giganty Mocy w godzinach 9:00-15:00. W tych samych godzinach można będzie nieodpłatnie zwiedzić Ekspozycję PGE Giganty Mocy (ostatnie wejście o godz. 14:00). Wejścia na Ekspozycję odbywać się będą na bieżąco, w miarę dostępności audioprzewodników.

  W tym dniu odbędzie się również oficjalne zakończenie projektu pod nazwą Miejski Program Edukacji Ekologicznej „Mali giganci – dzicy zapylacze w miastach". Uczestnicy wezmą udział w warsztatach terenowych, podczas których wspólnie zasieją łąkę kwietną, a także wypełnią naturalnymi materiałami imponujących rozmiarów konstrukcję hotelu dla zapylaczy. Finał obejmie także rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem dzieciom i ich rodzicom nagród i upominków.

  Miłośnicy kina mogą wziąć udział nieodpłatnym seansie familijnym w Kinie KULTURA. Na dużym ekranie wyświetlony zostanie film pt. "Młody geniusz i kłopotliwe wynalazki". Zaś o godzinie 16:00, w galerii "Na Piętrze" rozpocznie się wernisaż dwóch wyjątkowych wystaw przygotowanych przez Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Myślenicką Grupę Fotograficzną.

Źródło: MCK Bełchatów

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe