Co tydzień nowe warsztaty, co tydzień nowa przygoda!

  • 09.07.2021, 14:00
  • Redakcja lokalna.news
08072021-mdk-warsztaty.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie ma nudy w wakacje w Radomsku. Jeśli ktoś chce kreatywnie spędzić czas, powinien udać się np. do Miejskiego Domu Kultury w Radomsku. Tam prowadzone są różnego rodzaju warsztaty. Każdy znajdzie coś dla siebie.

  Miejski Dom Kultury przygotował liczne warsztaty na wakacje, dla najmłodszych mieszkańców Radomska. Co to za warsztaty?

   Zaczęliśmy w lipcu warsztaty, co tydzień będzie inna tematyka. Warsztaty ogólnie związane są z kosmosem. Przed nami jeszcze warsztaty teatralne, rękodzieła, plastyczne, troszkę w tematyce sportowej, dzieci będą realizować również film, natomiast od poniedziałku mamy warsztaty ceramiczne. Dzieciaki robią postacie, przedmioty związane z kosmosem np. magnesy, piórniki na biurko, ufoludki i z tego będziemy tworzyć wystawę, którą w niedzielę będzie można oglądać – mówi Joanna Dudek, instruktor w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Czyli Miejski Dom Kultury w Radomsku Stawia na kreatywność?

   Tak, stawiamy na kreatywność. Dzieci mają bardzo dużo pomysłów. Grupę również mamy bardzo przyjemną, bo ze względu na pandemię w takiej grupie znajduje się tylko 12 osób. Dzieci są w wieku od 7 do 12 lat i bardzo chętnie się włączają w różne tego typu działania – dodaje Joanna Dudek, instruktor w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Pierwszy tydzień wakacji już niemal za nami, czy duże jest zainteresowanie warsztatami?

   Tak, wszystkie warsztaty rozeszły się jednego dnia, kiedy mieliśmy zapisy. Powstały też listy rezerwowe, niestety nie mogliśmy wszystkich przyjąć. Każdy tydzień warsztatów kończy się uroczystym podsumowaniem w niedzielę o godz. 10:30 i wtedy będzie można też obejrzeć film z realizacji danego cyklu działań. Po filmie tradycyjnie będą warsztaty plastyczne dla wszystkich widzów – podsumowuje Joanna Dudek, instruktor w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe