Kurator Łódzki z wizytą w radomszczańskich placówkach

  • 17.06.2021, 17:25
  • Redakcja lokalna.news
16062021-wizyta-kurator-flajszer.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
16 czerwca odwiedził Radomsko Łódzki Kurator, Waldemar Flajszer. Odwiedził on Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Zespół Szkół Ekonomicznych.

   W środę 16 czerwca, radomszczańskie placówki odwiedził Kurator Łódzki Waldemar Flajszer. Przy okazji odwiedzin szkół miał szansę zapoznać się z tym, jak wygląda sytuacja w radomszczańskich szkołach, jakie są potrzeby, co jest wyróżnikiem dla poszczególnych placówek.

   Nasz planowany przyjazd tutaj do Radomska, ma na celu poznanie problemów oświaty powiatu radomszczańskiego, potrzeby, obecną post pandemiczną sytuację. Daje nam to bardzo dużą wiedzę na przyszłość, czyli potrzeby szkół, potrzeby dyrektorów, czy stan oświaty, jak ona wygląda. Widać, że kolejni gospodarze odwiedzonych przez nas placówek dbali o te miejsca i wygląda to obiecująco.

   Takie wyjazdy do placówek bardzo pomagają, kiedy potem widzimy wszystkie składane wnioski. Znamy zatem realne potrzeby szkół województwa łódzkiego i staramy się dopomóc i tam, gdzie jesteśmy potrzebni, po prostu jesteśmy – mówi  Waldemar Flajszer, Kurator Łódzki.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Adam
Adam 24.06.2021, 09:17
Dzień dobry,

czy zastanawiali się Państwo nad tym, aby poprawić wizerunek firmy w sieci lub uruchomić sklep internetowy? Jeśli tak, to z chęcią w tym pomożemy. Budujemy sklepy i strony internetowe już od kilkunastu lat. Nasza oferta jest kompleksowa i atrakcyjna finansowo. Wyręczamy naszych klientów w wielu rzeczach a ich zaangażowanie, jeśli sobie tego życzą, ogranicza się do minimum.

Jeśli są Państwo zainteresowani, to proszę o odpowiedź na tę wiadmość lub na adres [email protected] podając najlepiej numer telefonu, pod którym możemy się skontaktować. Chętnie przedstawimy wszystkie szczegóły naszej oferty.

Serdecznie pozdrawiam
https://webs16.pl

Pozostałe