Tydzień w Tydzień - Hanna Gill-Piątek posłanka Polski 2050

  • 26.03.2021, 16:30
  • Redakcja lokalna.news
twt19.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W kolejnym odcinku programu - Tydzień w Tydzień gościem była Hanna Gill -Piątek, posłanka Polski 2050 Szymona Hołowni.

Poruszono w nim wiele tematów związanych obecną sytuacją gospodarczą i pandemiczną w naszym kraju.

Posłanka Hanna Gill-Piątek odniosła się do absurdalnych wypowiedzi Radosława Fogla, wice-rzecznika PiS który mówi że obecna sytuacja pandemiczna w naszym kraju to nie wina rządu ale samego koronawirusa drugiej i trzeciej fali. Tylko jak dobrze zauważył redaktor Samsik, że przed świętami Bożego Narodzenia, Rząd Zjednoczonej Prawicy, zabrania spotkań rodzinnym w większym gronie, ale wysyła do Wielkiej Brytanii samoloty i przywozi przeszło 40 tys Polaków, wiedząc, że już jest mutacja wirusa „brytyjskiego”. Ponadto duża grupa Polaków czując się słabo nie robi sobie testów, być może chodzą z wirusem i zarażają innych, a to dlatego, że nie mogą sobie pozwolić na otrzymanie 80 % wynagrodzenia. Czy gdyby Państwo przekazywało mniej niespójnych informacji to bylibyśmy w innej sytuacji Pandemicznej ?

Posłanka odniosła się również do egzotycznego transferu posłanki Lewicy do Porozumienia Jarosława Gowia.

Podczas rozmowy redaktor Piotr Samsik zapytał o kolejne zapowiedzi Antoniego Macierewicza o powstaniu Elektrowni Atomowej w Bełchatowie, chodź kilka dni przez wypowiedzią pana posła doszło do tąpnięcia w miejscowości Chabielice, a co za tym idzie taki teren nie może być brany pod uwagę.

Ważnym tematem który, poruszono w programie, była zapowiadana prezentacja „Nowego Ładu”  z przecieków wynika, że nie jest to plan na to co zrobił po pandemii, jak „rozbujać” gospodarkę, a Plan B Jarosława Kaczyńskiego czyli obietnice i „kupowanie” głosów w przedterminowych wyborach .

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe