Tydzień w Tydzień - Jacek Bury Senator Polski 2050 był gościem programu

  • 19.03.2021, 11:35
  • Redakcja lokalna.news
twt18.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To że Jacek Bury nazywa rzeczy po imieniu, to każdy wie, ale ostatni odcinek programu Tydzień w Tydzień jest jedyny w swoim rodzaju. Senator nie przebiera w słowach i obnaża politykę Prawa i Sprawiedliwości.

Wybory na Prezydenta Rzeszowa, miejmy nadzieję to początek na odebranie władzy Prawu i Sprawiedliwości. Zastanawiający jest jednak fakt, że ustępujący Prezydent Miasta poparł kandydata Solidarnej Polski! Czy prokuratura ma coś na Ferenca ?

 

Wybory Parlamentarne mogą się odbyć wcześniej, ale tylko wtedy kiedy Kaczyński nie spacyfikuje Ziobry i Gownia. Przed całą Polską 2050 ciężka praca, musimy, aby nasze poparcie było wystarczająco wysokie, żeby pójść samemu do wyborów.

 

Daniej Obajtek wraz z Adamem Burakiem swoim zastępcą kupili apartamenty za zaniżoną cenę, a ORLEN w 2018 i 2019 zostaje sponsorem Akademii Piłkarskiej i IV ligowego klubu w który inwestuje deweloper, ten sam który sprzedał apartamenty sternikom ORLENU. GKS Bełchatów nie ma sponsora w I lidze, chodź energia produkowana jest w Bełchatowie. Można jedynie zapytać, komu nacisnął na odcisk Bełchatów, że nie ma sponsora!? 

Zapraszamy do oglądania

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe