Miasto i GKS podpisali umowę promocyjną

  • 15.02.2021, 17:00
  • Redakcja lokalna.news
11022021-umowa-gks-rogowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miasto Bełchatów i klub GKS Bełchatów podpisali kolejną umowę promocyjną. Obecna umowa podpisana jest do końca czerwca tego roku. Opiewa ona na kwotę 50 000 zł. W zamian piłkarze występują w koszulkach, na których jest logo miasta.

   Miasto Bełchatów stara się wspomóc GKS w jego trudnej sytuacji finansowej. W ramach pomocy podpisali umowę promocyjną. Co jest przedmiotem umowy?

   Miasto Bełchatów od bardzo wielu lat wspiera bełchatowski klub w różnych formach. Jednym z takich elementów jest umowa promocyjna, która jest podpisywana od wielu lat. Obecnie podpisana została taka umowa na rok 2021 do końca czerwca tego roku. Opiewa ona na kwotę 50 000 zł. W zamian piłkarze podczas meczów ligowych będą występować w koszulkach, na których będzie logo Bełchatowa. Jeżeli chodzi o klub GKS Bełchatów, miasto zdaje sobie doskonale z tego sprawę, w jak trudnej finansowej sytuacji jest ten klub. Ze swojej strony, miasto robi bardzo dużo, wspiera w różnych formach. Ta umowa promocyjna jest tylko jedną z działalności, która jest podjęta właśnie po to, aby wesprzeć klub. Przypominam, że wszystkie boiska treningowe, oraz stadion są w utrzymaniu Miejskiego Centrum Sportu. Są to konkretne pieniądze, a GKS Bełchatów korzysta z tych obiektów na bardzo preferencyjnych warunkach. To są różnego rodzaju podpisywane umowy, czy przekazywane pieniądze na szkolenie młodzieży, na wyjazdy szkoleniowe, na tego typu działania mówi Kryspina Rogowska, Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta w Bełchatowie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe