PiS - partia bez przyszłości? Czy politycy mają już dosyć?

  • 12.02.2021, 21:37
  • Redakcja lokalna.news
twt-13-1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gościem Programu Tydzień w Tydzień, jest Bartłomiej Dyba-Bojarski Radny Rady Miejskiej w Łodzi. A jak zawsze gospodarzem będzie Piotr Samsik

 1. Co skłoniło Radnego Dybe-Bojarskiego do odejścia z Prawa i Sprawiedliwości. Skoro merytoryczni ludzie odchodzą to partia Jarosława Kaczyńskiego powinna się bać?

    2. Czarna środa czyli media bez mediów i nowa propozycja podatku, który Zjednoczona Prawica, ale nie cała, chce nałożyć na Duże Grupy Medialne w Polsce. Czy to kolejny pretekst do rozwiązania koalicji?
    3. Przez kilkanaście miesięcy Polska 2050 stworzyła bardzo prężne i co raz lepiej działające struktury. Obecnie jest ok 25 tys wolontariuszy, a Pan ma tą przyjemność współpracować z jedną z najbardziej prężnych w województwie łódzkim, której liderką jest Agnieszka Dąbrowska. Jak się wam współpracuje i jakie były początki współpracy.
    4. Zjednoczona Prawica to Prezesi, Dyrektory, Radni czy Posłowie. Każdy kto jest w ekipie rządzącej chce dostać stołek. Czy radni powinni pracować społecznie i przekazywać diety na cele charytatywne i czy do polityki idzie się po coś.?
    5.  Hanna Zdanowska Prezydent Łodzi realizuje dobre pomysły, ale nie do końca swoje!. Ma kiepskich doradców i współpracowników czy woli opierać się na opozycji?
    6. Dlaczego Polska 2050, dlaczego Szymon Hołownia i dlaczego Hanna Gill- Piątek, mogłoby się wydawać, że z Panią poseł jesteście na przeciwległych biegunach politycznych, a jednak!
                    ​

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe