Tydzień w Tydzień - Mateusz Mielczarek doradca Szymona Hołowni

  • 22.01.2021, 15:51
  • Redakcja lokalna.news
twt10.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Tydzień w Tydzień gościem Piotra Samsika był Mateusz Mielczarek - doradca Szymona Hołowni ds. Młodego Pokolenia

W programie poruszono m. in.tematy :
    • Skok na Wolność Słowa - Zbigniewa Ziobro zaproponował powołanie Rady Wolności Słowa, miałaby ona rozpatrywać skargi użytkowników na usuniecie konta bądź postów w mediach społecznościowych. Czy takie narzędzie w rękach Zjednoczonej Prawicy to nie koniec Wolności Słowa!
    • Zmiany klimatyczne - Z roku na rok coraz dotkliwiej odczuwamy, jak szybko zmienia się klimat. Cały świat walczy z suszami, pożarami i ekstremalnymi zjawiskami pogodowymi. W 2020 roku Międzynarodowa Agencja Energii stwierdziła, że najlepsze systemy energii słonecznej oferują obecnie "najtańsze źródło energii elektrycznej w historii". Co PiS ma na swoją obronę, nie mówiąc przez lata Polakom prawdy  nie mówiąc, że odejście od węgla jest nieuniknione.
    • Rząd wspiął się na wyżynę swoich możliwości -  Po wielu próbach i krytycznych uwagach pod adresem rządu wreszcie znalazło się ok. 220 mln zł na psychiatrię i psychologię dla dzieci i młodzieży. Można powiedzieć lepiej późno niż wcale!
    • Nowa twarze w Polsce 2050  - W ostatnich dniach Polska 2050 zwiększyła swoją Parlamentarną rodzinę,  Jacek Bury Senator i Joanna Mucha posłanka będą teraz współpracować z Hanną Gill-Piątek w parlamencie. Przekorni mówią że do Polski 2050 przychodzą niepokorni politycy.
    • Joe Biden dżentelmen „Starej Daty” – Czy nowy Prezydent USA jest szansą na zmniejszenie CO ² na świecie. I czy Polska spadnie w rankingu przyjaciół Stanów Zjednoczonych.
      Zapraszamy do oglądania !

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe