Jak się udał sylwester z MDK? (Radomsko)

  • 07.01.2021, 08:32
  • Redakcja lokalna.news
05012020-sylwestermdk-podsumowanie-dabrowska.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W tym roku mieszkańcy Radomska wspólnie z Miejskim Domem Kultury w Radomsku przywitali Nowy Rok. Przywitali go online. Rok 2020 był trudny z oczywistych względów. Przyniósł ze sobą wiele nakazów i zakazów. Z powodu wirusa niemal wszystko przeniosło się do Internetu. Można mówić oczywiście, że to źle, ponieważ nie możemy spotykać się ze znajomymi twarzą w twarz. Spójrzmy na to jednak z drugiej strony. Dzięki rozwojowi technologii, mimo pandemii, możemy w ogóle mieć kontakt z naszymi znajomymi. Z dobrodziejstw technologii skorzystał Miejski Dom Kultury w Radomsku. Zorganizował sylwestra online, aby mimo tych trudnych czasów, przywitać Nowy Rok wspólnie z radomszczanami.

- Do tej pory w sylwestra, proponowaliśmy naszym widzom koncert sylwestrowy, który odbywał się w sali widowiskowej. W tym roku, oczywiście nie mogliśmy, dlatego po raz pierwszy w historii zaproponowaliśmy sylwester interaktywny, sylwester online. Byliśmy na żywo z naszymi odbiorcami. Cieszymy się bardzo, ponieważ było całkiem sporo telefonów, radomszczanie mogli siebie nawzajem pozdrowić. My również staraliśmy się ich zachęcić do wspólnej zabawy z nami. To było kilka godzin, wspólnego odliczania do Nowego Roku - mówi Jolanta Dąbrowska, Kierownik Działu Edukacji Artystycznej i Organizacji Imprez MDK Radomsko.

 

Ile osób wspólnie bawiło się z MDK przed swoimi komputerami?

 

- Cały czas jeszcze liczymy – tłumaczy Jolanta Dąbrowska, Kierownik Działu Edukacji Artystycznej i Organizacji Imprez MDK Radomsko.

 

Czy Sylwester w formie online można uznać za udany?

 

­- Tak. My jesteśmy bardzo zadowoleni. Z tego co do nas spływa już po organizacji sylwestra online, to podobało się, aczkolwiek wiemy, że mieliśmy bardzo dużą konkurencję, w telewizji, każda stacja radiowa przygotowywała swój program, ale pierwsze koty za płoty. Mam nadzieję, że ten pomysł się przyjmie i że to będzie już, może nie koniecznie sylwester, ale że będziemy częściej takie transmisje na żywo prowadzaćdodaje Jolanta Dąbrowska, Kierownik Działu Edukacji Artystycznej i Organizacji Imprez MDK Radomsko.

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe