Wspólne patrole Straży Miejskiej i Policji w Bełchatowie ( Bełchatów)

  • 15.10.2020, 08:36
  • Redakcja lokalna.news
101420_straz_miejska_patrole_policja_koronawirus.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 11 października Straż Miejska wraz Policją w Bełchatowie wspólnie patrolują ulice. Celem ich działań jest informowanie, edukowanie a w skrajnych przypadkach karanie mandatem za brak maseczki.

Sytuacji epidemiczna w Polsce jest coraz gorsza, od 10 października powiat bełchatowski jest w czerwonej strefie a co za tym idzie należy nosić maseczki w przestrzeni publicznej a także na ulicy. 

Na prośbę Pani Prezydent Marioli Czechowskiej, pouczamy naszych mieszkańców i wręczamy im maseczki, prosząc o ich używania dla dobra nas wszystkich. Tłumaczymy, że jeżeli nie chcą robić tego dla samych siebie, to może zrobią to dla bezpieczeństwa osób przebywających w ich otoczeniu. Przecież możemy się dobrze czuć a być nosicielami - powiedział Komendant Straży Miejskiej Sławomir Barasiński.

Więcej w materiale filmowym 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe