ODPOWIE ZA NIELEGALNE POSIADANIE BRONI I AMUNICJI ( Bełchatów)

  • 14.10.2020, 09:50
  • Redakcja lokalna.news
ODPOWIE ZA NIELEGALNE POSIADANIE BRONI I AMUNICJI ( Bełchatów)
Kara do 8 lat więzienia grozi 39-latkowi zatrzymanemu przez policjantów z bełchatowskiej komendy. Mężczyzna jest podejrzany o nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji. W swoim mieszkaniu trzymał "dubeltówkę" oraz 30 nabojów, nie mając stosownego zezwolenia.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie wykonując swoje obowiązki służbowe ustalili, że 29-letni mieszkaniec gminy Zelów w swoim miejscu zamieszkania bez zezwolenia przechowuje broń i amunicję. Aby sprawdzić tę informację, 7 października 2020 roku funkcjonariusze złożyli wizytę wytypowanemu mężczyźnie. Zaskoczony nieoczekiwaną wizytą stróżów prawa 39-latek dobrowolnie wydał ''dubeltówkę" oraz 30 sztuk amunicji, na które nie posiadał zezwolenia. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut nielegalnego posiadania broni. W świetle obowiązujących przepisów za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Bełchatowie.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe