Rosjanie wkręcili polskiego prezydenta [MEMY]

  • 16.07.2020, 10:32
  • Redakcja lokalna.news
Rosjanie wkręcili polskiego prezydenta [MEMY] memy.pl
Zaraz po tym jak internet obiegła wieść o kuriozalnej sytuacji z udziałem Andrzeja Dudy, zaczęły pojawiać się pierwsze zabawne grafiki z tym wydarzeniem w roli głównej.

Dwaj rosyjscy komicy, którym udało się dodzwonić do Andrzeja Dudy, zasłynęli już podobnymi "żartami", których ofiarą padli m.in. premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson czy prezydent Francji Emmanuel Macron. Satyryczny duet Vovan222prank stwierdził nawet, że dotarcie do właśnie tych polityków było znacznie łatwiejsze, niż do polskiego prezydenta.

Aleksiej Stoliarow i Władimir Kuzniecow wykonali telefon do Andrzeja Dudy podszywając się pod Sekretarza Generalnego ONZ, António Guterresa. Rozmowa dotyczyła wyborów prezydenckich i Rafała Trzaskowskiego, polskiej wódki, radzieckich pomników, odzyskania Lwowa i braku sympatii Donalda Tuska do Andrzeja Dudy.

Kancelaria prezydenta potwierdziła, że taka rozmowa naprawdę miała miejsce. Jak jednak doszło do tego, że tego typu wydarzenie w ogóle doszło do skutku? Sprawę badają już odpowiednie służby, ale jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu rzecznika prasowego Ministra Koordynatora Służb Specjalnych "z dotychczasowych ustaleń wynika, że połączenie rosyjskich rozmówców z Prezydentem RP poprzedził kontakt z pracownikiem Stałego Przedstawicielstwa RP w NZ". 

W galerii poniżej możecie przejrzeć wybrane przez naszą redakcję memy dotyczące tego bezprecedensowego wydarzenia.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe