Kandydat na prezydenta z wizytą w mieście, ale bez pojęcia o regionie

  • 26.06.2020, 12:32
  • Redakcja lokalna.news
06262020_jakubiak_spotkanie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jeden z kandydatów na prezydenta, Marek Jakubiak, przyjechał z przedwyborczą wizytą do naszego miasta. Nie pokazał się jednak z dobrej strony.

Marek Jakubiak jest kandydatem na prezydenta - można powiedzieć - spoza "głównego nurtu" tych, którzy w nadchodzących wyborach faktycznie mają szanse na wygraną. Sam zresztą tego nie ukrywa. Czy brak wiary w zwycięstwo usprawiedliwia jednak lekceważące podejście dla mieszkańców naszego regionu, które zaprezentował przy okazji ostatniej wizyty?

Marek Jakubiak jest przede wszystkim przedsiębiorcą - co często podkreśla, i co doskonale widać po jego wypowiedzi. Większość czasu opowiadał o zniesieniu podatku CIT i sytuacji przedsiębiorców w naszym kraju. Warto wspomnieć, że w kwestii podatków prezydent nie ma żadnej mocy sprawczej. Natomiast na pytania jednoznacznie odnoszące się do specyfiki regionu - Złoczew czy przyszłość Bełchatowa po wygaszeniu kopalni... Od razu było widać, że nie ma pojęcia o sytuacji w regionie, gdzie przyjechał z wizytą. 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe