Przyszłość Bełchatowa przesądzona! Deklaracja Antoniego Macierewicza

  • 25.06.2020, 18:54
  • Redakcja lokalna.news
Przyszłość Bełchatowa przesądzona! Deklaracja Antoniego Macierewicza
Były minister obrony narodowej, Antoni Macierewicz, pojawił się dzisiaj w naszym mieście na spotkaniu z wyborcami urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy.

Podczas dzisiejszego spotkania padło wiele ważnych słów w kontekście możliwej dalszej prezydentury Andrzeja Dudy. Zdaniem ex-ministra urzędujący prezydent jest jedynym gwarantem utrzymania "pozycji" kobiety w społeczeństwie, którą religia chrześcijańska "wyniosła najwyżej jak tylko jest to możliwe". Antoni Macierewicz rozwinął ten wątek stwierdzając, że małżeństwo może składać się tylko z kobiety i mężczyzny i to właśnie taki stan rzeczy jest dla kobiety gwarancją otrzymywania należnego jej szacunku.

Antoni Macierewicz wspomniał również o ruchu LGBT, który jego zdaniem zagraża właściwemu wychowaniu dzieci - przyswajanie tego typu wiedzy od najmłodszych lat może według niego negatywnie wpłynąć na psychikę młodych osób.

Podczas spotkania były minister poruszył również temat elektrowni i kopalni Bełchatów. Ma świadomość, że koncesja na wydobycie węgla wygaśnie, złoża się wyczerpią, a region znajdzie się w ciężkiej sytuacji. Rozwiązaniem tego tematu jest energetyka jądrowa. Antoni Macierewicz stwierdził, że w Bełchatowie stanie jedna z elektrowni jądrowych, bo właśnie ten region jest najlepiej przygotowany do produkcji prądu w ten sposób - począwszy od specjalistów, aż po infrastrukturę.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
AK
AK 27.06.2020, 12:46
CZY REDAKCJA TEŻ W TO WIERZY?!!! DZIĘKI TAKIM KONFABULACJOM ZŁODZIEJE ZNOWU ROSNĄ W SIŁE
dolar
dolar 2 dni temu, 19:17
a czy redakcja musi wierzyć w to o czym informuje? Ktoś tu nie ogarnia zasad działania mediów... w ten sposób - wrzucając do siebie tylko to w co wierzy redakcja, to działa tylko TVPIS

Pozostałe