Sztab Szymona Hołowni: "nie spotkaliśmy się z żadną formą nienawiści"

  • 21.06.2020, 14:02
  • Redakcja lokalna.news
video-1592657746.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Ekipa Szymona Hołowni przeszła wczoraj m.in. przez targowisko miejskie, zachęcając do głosowania na swojego kandydata. Jak mieszkańcy odbierają Szymona Hołownię jako kandydata na prezydenta? Zapytaliśmy o to szefową łódzkiego sztabu, Agnieszkę Dąbrowską.

Redakcja: Jak postrzegany jest Szymon Hołownia jako kandydat na prezydenta?

Agnieszka Dąbrowska: Wszyscy odbierani jesteśmy bardzo pozytywnie. Tylko jeżdżąc autobusem widzimy jak ludzie do nas machają, pozdrawiają i są ogólnie przyjaźnie nastawieni. Nie spotkaliśmy się jeszcze z jakąkolwiek formą nienawiści. Oczywiście dopiero zaczęliśmy w Piotrkowie, ale do tej pory nie spotkaliśmy się z niczym podobnym.

A jeśli chodzi o program - czy ludzie zwracają się do państwa z uwagami, że coś im się nie podoba albo wręcz przeciwnie, że coś im się szczególnie podoba?

Generalnie ci, którzy są już przekonani do naszego kandydata, podchodzą do nas mówiąc, że są w stu procentach z Szymonem i będą na niego głosować w nadchodzących wyborach. Natomiast ci, którzy nie są do końca przekonani, biorą informacje od nas, ale nie pytają, nie drążą kwestii programu. Także ani razu nie spotkaliśmy się z jakąkolwiek formą nienawiści skierowaną w naszą stronę.

Bełchatów jest tylko przystankiem na trasie "Ikarusa Szymona" po regionie. Gdzie jeszcze ekipa pojawi się w ramach działań podejmowanych w kampanii wyborczej?

Stąd jedziemy do Łasku, Aleksandrowa, Pabianic. Jutro natomiast mamy Łęczycę, Kutno, Łowicz... I tak naprawdę do końca kampanii, czyli do piątku, każdego dnia krążymy po naszym województwie. Zapraszam na stronę "Ekipa Szymona łódzkie", tam jest rozpisana cała nasza trasa i wyszczególnione wszystkie miejsca, gdzie będziemy się pojawiać i gdzie będzie można porozmawiać i wyjaśnić wszystkie wątpliwości. 

 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe