Gwiazda PGE Skry Bełchatów odchodzi z drużyny

  • 22.03.2020, 14:59
  • Redakcja lokalna.news
Gwiazda PGE Skry Bełchatów odchodzi z drużyny fot. PGE Skra Bełchatów
Mariusz Wlazły odchodzi z PGE Skry Bełchatów po 17 latach.

Bełchatowski atakujący w magazynie #7strefa przyznał, że obecny sezon będzie jego ostatnim w Skrze. Nie oznacza to jednak, że Mariusz Wlazły kończy swoją karierę. Podczas rozmowy zdradził, że zagra w innym zespole Plusligi. Przyznał również, że już od kilku sezonów zarząd Skry Bełchatów szuka kogoś kto mógłby zająć jego miejsce w drużynie. Z rozmowy wiemy również, że prezes Piechocki zaproponował Wlazłemu zakończenie kariery i imprezę pożegnalną. 

Podczas rozmowy Wlazły nie zdradził w jakim klubie zgra w następnym sezonie. Wiemy jedynie, że będzie to jedna z Polskich drużyn. Zawodnik jest już po negocjacjach i akceptacji warunków kontraktu, który nie jest jeszcze podpisany. 

Wlazły spędził w Skrze całą swoją seniorską karierę, wraz z bełchatowskim klubem wywalczył 9 z klubem Mistrzostw Polski. 

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe