W szpitalu zaczyna brakować środków ochronnych

  • 18.03.2020, 13:31
  • Redakcja lokalna.news
W szpitalu zaczyna brakować środków ochronnych
Bełchatowskiemu szpitalowi przyda się pomoc. Na Facebooku ogłoszona została zbiórka.

W szpitalach maseczki, rękawiczki czy kombinezony ochronne są teraz na wagę złota, a powoli zaczyna ich brakować. Ta ciężka sytuacja nie ominęła również bełchatowskiego szpitala. Na Facebook-u pojawiają się wpisy informujące o powoli kończących się zapasach środków ochronnych dla pracowników. W tym celu bełchatowianie rozpoczęli zbiórkę wyżej wymienionych środków ochronnych. Aktualnie większość miejsc w których używa się maseczek czy rękawiczek jest zamknięta, są to min. salony kosmetyczne czy gabinety stomatologiczne, stąd też bełchatowian o to aby takie firmy przekazały to co im zostało na rzecz szpitala gdzie na pewno rzeczy te zostaną wykorzystane. 

W akcję włączyły się już dwie bełchatowskie firmy, które przekażą co mają. Warto zaznaczyć, że w innych miastach również odbywały się takie akcje i zakończyły się powodzeniem.

Redakcja lokalna.news

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.
Ebe
Ebe 18.03.2020, 14:11
Brawo Monika
Brawo nasze firmy

Pozostałe