Wypadek z udziałem osób objętych kwarantanną

  • 17.03.2020, 10:55
  • Redakcja lokalna.news
Wypadek z udziałem osób objętych kwarantanną Fot. KPP Radomsko
Do groźnie wyglądającego wypadku, z udziałem pary objętej kwarantanną, doszło w poniedziałek na remontowanym odcinku DK1 między Radomskiem a Kamieńskiem.

16 marca na remontowanym fragmencie Drogi Krajowej nr 1 między Radomskiem a Kamieńskiem doszło go groźnie wyglądającego wypadku. Uczestnikami zdarzenia było małżeństwo, które w związku z podejrzeniem zarażenia koronawirusem zostało objęte kwarantanną. Kierowca nissana jadąc w kierunku Katowic najechał na podstawę znaku rozdzielającego tymczasowe pasy ruchu, otarł się od ciężarówkę a całe zdarzenie zakończył dachując. Para z samochodu wydostała się o własnych siłach,

Małżeństwo wróciło do Polski dzięki pomocy rządowej. Gdy tylko ktoś chciał im udzielić pomocy poinformowali, że zostali objęci kwarantanną i właśnie udają się na miejsce, w którym mają ją odbyć. Policja natychmiast wdrożyła odpowiednie procedury a swoje działania funkcjonariusze prowadzili w specjalnych kombinezonach. Para została przewieziona do szpitala w Radomsku gdzie przeszła badania po których została wypisana i odebrana z placówki. 

Redakcja lokalna.news

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe