Pasja, nauka, zawód

  • 20.02.2020, 15:31
  • Redakcja lokalna.news
02212020_ekonomik_dzien_otwarty.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W dniu 20 lutego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie odbył się dzień otwarty połączony z promocją szkolnictwa zawodowego.

W czwartek ekonomika odwiedziło około 400 uczniów klas ósmych, szkół podstawowych naszego regionu. Czekało na nich wiele atrakcji. Uczniowie i nauczyciele ZSP 2 przygotowali ciekawe lekcje otwarte podczas, których goście mogli zobaczyć jak wygląda nauka zawodu w tej szkole. Pokazane zostały szkolne pracownie min. gastronomiczne, fryzjerskie czy kosmetyczne.

Na sali sportowej zaprezentowana została prezentacja zachęcająca młodzież do nauki w szkołach branżowych oraz technikach. Odbyły się pokazy tańca, pokaz fryzur przygotowanych przez uczniów szkoły. Goście mogli również uzyskać odpowiedź na wszytki swoje pytania dotyczące nauki w danym kierunku od, przedstawicieli poszczególnych klas.

W dniu otwartym udział wzięli przedstawiciele Starostwa Powiatowego, zaproszeni goście oraz firmy współpracujące ze szkołą.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe