Skradziono samochód o wartości 300 tys. złotych

  • 20.02.2020, 15:00
  • Redakcja lokalna.news
02212020_policja_kradziez_samochodu_nawalizke.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za pomocą metody „na walizkę” łupem przestępców padł dzisiejszej nocy samochód marki BMW wartości około 300 tys. złotych.

Kradzież miała miejsce w nocy z 19 na 20 lutego 2020 roku około godziny 1.00. Właściciela BMW obudził dziwny głos silnika odjeżdżającego sprzed domu auta. Zaalarmowani policjanci z bełchatowskiej komendy natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Brał w nich udział również sam pokrzywdzony. Pojazd został namierzony kilkanaście kilometrów od miejsca kradzieży. BMW porzucone przez złodziei stało z włączonymi światłami mijania. Trwają teraz intensywne czynności zmierzające do ustalenia sprawców.

Jak uchronić się przed kradzieżą na walizkę? Pamiętajmy, żeby w domu nie kłaść kluczyków przy wejściu, w przedpokoju, na parapecie czy nawet przy ścianie zewnętrznej budynku. Najlepiej włożyć kluczyk do metalowego pudełka, specjalnego pokrowca, czy zawinąć w folię aluminiową, można również zakupić specjalne etui, które blokuje sygnał wysyłany przez kluczyk.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe