Ferie z Powiatowym Centrum Sportu

  • 08.01.2020, 15:26
  • Redakcja lokalna.news
01142020_powiat_pcs_ferie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Już 13 stycznia w Województwie Łódzkim ruszają ferie zimowe. Potrwają one do 26 stycznia. Wiele instytucji w naszym mieście przygotowało na ten czas specjalną ofertę, jedną z nich jest Powiatowe Centrum Sportu.

Jak co roku Powiatowe Centrum Sportu organizuje dla dzieci w wieku od 7 do 13 lat dwa tygodniowe turnusy zajęć sportowych. Uczestnicy mogą spodziewać się dużej ilości zajęć sportowych, odbywających się pod opieką instruktorów na wszystkich obiektach zarządzanych przez PCS.

Planowane są zajęcia na basenie, hali sportowej salce fitness oraz lodowisku. Uczestnicy codziennie będą poznawać nowe dyscypliny sportowe oraz rozwijać swoje zdolności sportowe.

Zapisy na drugi tydzień ferii wciąż trwają w kasie lodowiska przy ul. Czaplinieckiej 96 oraz telefonicznie pod numerem 504 48 08 07.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe