Rap Lokal Bełchatów już w tą sobotę

  • 08.11.2019, 11:44
  • Redakcja lokalna.news
zapowiedz_amb_prev2.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
9 listopada w klubie Metro w Bełchatowie o godzinie 20 odbędzie się koncert charytatywny koncert Rap Lokal 2.

Rap Lokal to akcja mająca na celu promowanie miasta i propagowanie odpowiednich zachowań. Ma ona zachęcać do niesienia pomocy innym. Podczas sobotniej imprezy odbędzie się zbiórka pieniędzy dla 9-letniego Adama Domańskiego, który od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Przez co wymaga ciągłej rehabilitacji oraz terapii.

W Bełchatowie Rap Lokal odbywa się po raz drugi. Imprezę promuje klip nagrany przez bełchatowskich artystów wraz z Krzysztofem „Este” Łyszkowskim z Pabianic, który jest pomysłodawcą całej akcji. Na koncercie wystąpią m.in.: Eyman, Górek, Oder Squad, OSD Familia, Este. Będziemy mogli również obejrzeć występ grupy tanecznej Born 2 Bounce. Imprezę poprowadzi pochodzący z Łodzi DJ Cider.

Gwiazdą wieczoru będzie raper Kacper HTA. Artysta nagrał 7 płyt solowych a jedna z nich uzyskała status złotej płyty. Współpracował z najlepszymi raperami i producentami polskiej sceny. W grudniu premierę będzie miała jego nowa płyta „Underdog”.

Redakcja lokalna.news

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu "Twoja Telewizja Lokalna Bełchatów - Piotr Samsik" z siedzibą w Bełchatowie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu.

Pozostałe